kandydatów

Etat Aplikant adwokacki

Firma: KANCELARIA ADWOKACKA LAW OFFICES REMIGIUSZ GOŁĘBIOWSKI miejsce pracy: Łódź

Kancelaria Adwokacka Remigiusza Gołębiowskiego w Warszawie i w Łodzi zatrudni do współpracy:
  • aplikanta adwokackiego
  • studentów prawa ( IV i V roku)
Aplikant adwokacki
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: Aplikant adwokacki
Obowiązki:
  • sporządzanie pism procesowych
  • kontakt z sądami, prokuratora i, urzędami i innymi instytucjami
  • współpraca z firmami i przedsiębiorstwami
  • reprezentowanie klientów i występowanie przed sądami
  • obsługa korespondencji i sprawko recepcyjnych
Oczekiwania:
Poszukujemy osób:
  • odpowiedzialnych,
  • sumiennych,
  • dobrze zorganizowanych,
  • ambitnych,
  • znających co najmniej jeden z języków: niemiecki lub angielski.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia umożliwiającego wyspecjalizowane się w branży oraz zdobycie szerokich umiejętności i wiedzy niezbędnej do wykonywania zawodu,
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy na bardzo korzystnych warunkach.