kandydatów

Etat Specjalista ds. Analiz Odczytów

Firma: Ista Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą.

Specjalista ds. Analiz Odczytów
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Organizacja i koordynacja zleceń odczytowych dotyczących zużycia wody i ciepła
  • Współpraca z klientami w zakresie realizacji odczytów
  • Nawiązywanie współpracy z podwykonawcami
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej w SAP (zamawianie towaru oraz rozliczanie)
  • Rozliczenie i fakturowanie zleceń odczytowych
  • Rozliczanie podwykonawców
  • Współpraca wewnętrzna z Działem Rozliczeń
Wymagania:
  • Doświadczenie w zakresie obsługi Klienta,
  • Wielozadaniowość oraz duża samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność skutecznej komunikacji oraz negocjacji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Stałe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • Pakiet szkoleń,
  • Dofinansowanie sportu i nauki języka obcego.
Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest ista Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, al. 29 Listopada 155c. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.
Aplikując na nasze ogłoszenie, jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez ista Polska Sp. z o.o., swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym.