kandydatów

Etat Pracownik magazynowy

Firma: FOLGA SPÓŁKA AKCYJNA miejsce pracy: Zgierz

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

KRAZ: 21018

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Zgierz
Zakres obowiązków:
  • sprawne przyjmowanie dostaw
  • załadunek pojazdów zgodnie z harmonogramem i zasadami BHP
  • dbałość o porządek w magazynie
  • dbałość o jakość i tempo własnej pracy
  • sprawne zarządzanie magazynem poprzez obsługę programu WMS i skanera
  • kompletacja zamówień
  • Inne prace magazynowe
Wymagania:
  • prawo jazdy KAT. B
  • gotowość do pracy 3 zmianowej
  • sprawność w organizowaniu swoich zadań
  • sumienność i dokładność
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia uprawnień UDT
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • bezpłatny dojazd z Łodzi
  • prywatną opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • darmowy dostęp do ebooków i audiobooków
  • paczki świąteczne
  • nagrodę za polecanie pracowników