kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Zakupu Gruntów

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Łódź

Rekrutacja prowadzona jest dla międzynarodowego lidera z branży Nieruchomości realizującego inwestycje przemysłowe. Spółka powiększa struktury rok do roku i jest w trakcie intensywnej ekspansji. Pod okiem doświadczonego managementu będziesz zdobywać doświadczenie w zakresie pozyskiwania gruntów pod nieruchomości oraz koordynować kwestie administracyjne biura. Dołączając do spółki zdobędziesz cenne doświadczenie w branży oraz realną możliwość rozwoju.

Młodszy Specjalista ds. Zakupu Gruntów
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Udział w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu atrakcyjnych terenów inwestycyjnych dla branży logistycznej i produkcyjnej;
  • Prowadzenie wstępnych negocjacji z właścicielami gruntów i firmami pośredniczącymi;
  • Wsparcie procesu zakupowego nieruchomości - weryfikacji dokumentacji, stanu prawnego, koordynacja obiegu dokumentów oraz przepływu informacji między zespołami, wspieranie współpracy z firmami zewnętrznymi, w tym notariuszami i kancelariami prawnymi;
  • Bieżąca koordynacja działu od strony administracyjnej;
  • Przygotowywanie ofert, sprawozdań, raportów, prezentacji;
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji odnośnie nowych i potencjalnych nieruchomości.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie zdobyte w biurze nieruchomości (najlepiej transakcje gruntowe), biurze projektowym, urzędzie (wydział geodezji, planowania przestrzennego, gospodarowania nieruchomościami) mile widziane;
  • Wykształcenie wyższe (Geodezja i Kartografia, Gospodarka Przestrzenna, Planowanie Przestrzenne, Prawo, Administracja, Zarządzanie Nieruchomościami i pokrewne) lub status studenta ostatnich lat studiów;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie atutem;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Nastawienie na jakość i terminowość wykonywanej pracy;
  • Dobra organizacja pracy w dynamicznym środowisku;
  • Motywacja, komunikatywność, chęci do rozwoju;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – wynagrodzenie + pełen pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport, etc.
  • Przyjazne warunki pracy w międzynarodowej organizacji w zgranym zespole;
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale oraz realne możliwości rozwoju.