kandydatów

Etat Pracownik działu BHP i OŚ

Firma: VMG Konstantynów Sp. z o.o. miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Ogłoszenie numer: 7062030, z dnia 2022-05-26

Grupa VMG jest nowoczesnym liderem w branży drzewnej w regionie, łączącym działalność związaną z obróbką drewna, zarządzaniem biznesem, obsługą techniczną, logistyką i rozwojem nieruchomości przemysłowych na Litwie, Białorusi oraz w innych krajach Unii Europejskiej. VMG Konstantynow Sp. z o.o. jako jedyny oddział spółki w Polsce ma swoją siedzibę w Konstantynowie Łódzkim. Nasza fabryka zajmuje się zarówno obróbką drewna, jak i produkcją mebli – aktualnie są to głównie krzesła w pełni montowane. Grupa VMG składa się z 25 przedsiębiorstw, działających na Litwie i za granicą, które zatrudniają ponad 5000 pracowników.

Pracownik działu BHP i OŚ

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

  • Sporządzanie ankiet, sprawozdań do WIOŚ, GUS i Urzędów;
  • Prowadzenie audytów i szkoleń z zakresu BHP, Ochrony p. poż, i OŚ
  • Zarządzanie odpadami, wywozem, utylizacją i składowaniem;
  • Raportowanie i prowadzenie ewidencji wypadków i ich przyczyn;
  • Wystawianie skierowań, zaświadczeń i ocena ryzyka zawodowego
  • Kontrola i przeprowadzanie audytów z zakresu zasad bezpieczeństwa
  • Gospodarka szafkami pracowniczymi i środkami ochrony osobistej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - ochrona środowiska, bhp
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Znajomość pakietu Microsoft office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa
  • Pakiet opieki medycznej
  • Kartę sportową Benefit