kandydatów

Etat Operator maszyny składająco-klejącej (do przyuczenia)

Firma: August Faller Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Operator maszyny składająco-klejącej (do przyuczenia)
Miejsce pracy: Łódź
Oczekiwania:
  • chęć rozwoju zawodowego,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności techniczne,
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn.
Zakres zadań:
  • realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z procedurami,
  • obsługiwanie maszyny składająco-klejącej zgodnie z instrukcją i przeznaczeniem,
  • dbanie o stan techniczny i konserwacja maszyny,
  • dbanie o jakość wyrobów i realizacja planu produkcyjnego,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • poprawne rejestrowanie zleceń w systemie,
  • współpraca z pomocnikami i koordynatorem.
Nasza oferta:
  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • zatrudnienie na pełen etat,
  • możliwość przyuczenia do zawodu,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie karnetu Multisport,
  • dopłata do wypoczynku,
  • dopłata na Święta Bożego Narodzenia,
  • premie za polecenia nowych pracowników,
  • nagrody dodatkowe (m.in. kino, teatr, paliwo, zakupy),
  • imprezy integracyjne,
  • przyjazna atmosfera pracy.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO), klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę August Faller Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, Nowy Józefów 64E, nr KRS 0000442295, w celu prowadzenia przez tę Spółkę rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Administratorem danych jest Spółka August Faller Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Nowy Józefów 64E.Wiem, że podanie przez mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania moich danych osobowych w zakresie, w jakim przekazane przeze mnie dane wykraczają poza dane, których można żądać od kandydata do pracy na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, jest moja zgoda. Dane nie będą przekazywane żadnym odbiorcom.Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. W takiej sytuacji, moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody.
Zostałem poinformowany, że mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.