kandydatów

Etat Kontroler jakości

Firma: August Faller Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Kontroler jakości
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków
  • Terminowe i właściwe przeprowadzanie kontroli surowców i produktów gotowych oraz przygotowywanie odpowiednich dokumentów kontroli i wzorów,
  • Ocena i analiza otrzymanych egzemplarzy testowych, dopuszczenie bądź blokowanie partii materiału na podstawie zdefiniowanych kryteriów,
  • Wykonywanie pracy zgodnie z zakładowymi normami i standardami zapewnienia jakości, GMP, normami środowiskowymi,
  • Kontrola oraz udział w tworzeniu procedur jakościowych,
  • Szkolenia pracowników w zakresie jakości.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie średnie, (mile widziane techniczne),
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kontrolera jakości,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolnymi,
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, Outlook, mile widziana znajomość obsługi systemu SAP),
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • Gotowość do pracy w systemie II zmianowym,
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań,
  • Dyspozycyjność, rzetelność,
  • Wykonywanie zadań sumiennie, starannie i terminowo.
To oferujemy
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • Zatrudnienie na pełen etat,
  • Wydłużona przerwa,
  • Możliwość przyuczenia do zawodu,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Karnet Multisport,
  • Dopłata do wypoczynku,
  • Dopłata na Święta Bożego Narodzenia,
  • Dopłata na Święta Wielkanocne,
  • Premie za polecenia nowych pracowników,
  • Imprezy integracyjne,
  • Przyjazna atmosfera pracy,
  • Praca biurowa.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO), klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę August Faller Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, Nowy Józefów 64E, nr KRS 0000442295, w celu prowadzenia przez tę Spółkę rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Administratorem danych jest Spółka August Faller Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Nowy Józefów 64E.Wiem, że podanie przez mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania moich danych osobowych w zakresie, w jakim przekazane przeze mnie dane wykraczają poza dane, których można żądać od kandydata do pracy na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, jest moja zgoda. Dane nie będą przekazywane żadnym odbiorcom.Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. W takiej sytuacji, moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody.
Zostałem poinformowany, że mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.