kandydatów

Etat Operator Nastawni

Firma: PGE Energia Ciepła S.A. miejsce pracy: Zgierz

PGE Energia Ciepła S.A.z Grupy PGE

jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce.

Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przyszłość: zarówno w nisko- i zeroemisyjne ciepłownictwo, jak i w ciągły rozwój pracowników.

Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery dla naszych pracowników.

Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Operator Nastawni
Miejsce pracy: Zgierz

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie odpowiednich parametrów jakościowych i ilościowych dostarczanej energii elektrycznej poprzez stałą kontrolę parametrów prac sieci, regulacje i korekty nastaw urządzeń.
  • Zapewnienie utrzymania ruchu i właściwego stanu technicznego urządzeń elektrycznych elektrociepłowni (generatory, transformatory, rozdzielnie elektryczne 15kV, 6kV i 0,4kV itp.) oraz sieci elektrycznej i układów pomiarowo - rozliczeniowych energii elektrycznej poprzez wykonywanie prac remontowo-konserwacyjnych, prac związanych z usuwaniem awarii oraz eksploatację infrastruktury sieciowej, w szczególności:
  • prowadzenie ruchu generatorów i utrzymanie optymalnego układu sieci elektroenergetycznej
  • Oddziału w powiązaniu z Siecią Energetyki Zawodowej,
  • prowadzenie i utrzymanie ruchu elektrycznej sieci elektrociepłowni i podstacji terenowych,
  • prowadzenie dokumentacji ruchowej urządzeń elektrycznych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o kierunku elektrycznym, elektronicznym, elektrotechnicznym, energetycznym lub automatycznym.
  • Uprawnienia: świadectwo kwalifikacyjne – Eksploatacja – I grupa w zakresie do 15kV.
  • Doświadczenie zawodowe: 1 rok pracy na stanowisku elektryka lub podobnym w tym obszarze.
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym, wykorzystywanym na stanowisku pracy oraz dokumentacją techniczną.
  • Dyspozycyjność na wypadek sytuacji awaryjnych.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, dopłata do energii elektrycznej).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.