kandydatów

Etat Doradca Handlowy Samochodów Dostawczych

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7081473, z dnia 2022-05-31

Klient portalu Praca.pl

Doradca Handlowy Samochodów Dostawczych

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa Klienta - diagnozowanie potrzeb, prezentacja samochodów, jazdy testowe, ofertowanie, zawieranie umów
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów, budowanie relacji oraz opiekę nad Klientami po dokonaniu zakupu
  • Sprzedaż usług dodatkowych (leasing, ubezpieczenie, umowy serwisowe itd.)
  • Realizacje planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy
  • Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane wykształcenie ekonomiczne
  • Doświadczenie w sprzedaży samochodów dostawczych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowych, negocjacyjnych
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, pracy w zespole, talentu organizacyjnego
  • Orientacja na cele, wyniki, rezultaty
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość programów pakietu MS Office
  • Czynne prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • System szkoleń, programy rozwojowe
  • Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport
  • Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe
  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń