kandydatów

Etat Konstruktor - Projektant

Firma: Studio Wektor Sp. J. miejsce pracy: Łódź

Studio Wektor jest firmą reklamową działającą od 1991 roku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Konstruktor - Projektant
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Wykonywanie rysunków technicznych i dokumentacji technicznej dla produkcji
  • Nadzór i kontrola nad zgodnością realizowanych projektów z wymaganiami jakościowymi i obowiązującymi normami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCAD
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Zaangażowanie w sprawy firmowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Znajomość photoshopa będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wysokie zarobki
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Współudział w tworzeniu i realizacji ciekawych projektów