kandydatów

Etat Specjalista ds. kontrolingu

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Łódź

Dla naszego Klienta, lidera w branży budownictwa elektroenergetycznego, prowadzącego działalność w kraju oraz za granicą, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. kontrolingu
Miejsce pracy: Łódź
Zakres zadań:
  • Obsługa od strony finansowej projektu budowlanego.
  • Sporządzanie analiz finansowych projektu.
  • Przygotowywanie raportów z wykonania budżetu.
  • Monitoring postępu prac i analiz.
  • Analiza odchyleń budżetowych i rentowności.
  • Sporządzanie planów produkcji, sprzedaży, kosztów oraz przepływów finansowych na podstawie zawartej umowy i haramonogramów.
  • Pozostała sprawozdawczość zarządcza, sporządzanie raportów.
  • Przygotowywanie rezerw.
  • Udział w analizie obszarów do optymalizacji w prowadzonym procesie.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Finanse/ Ekonomia bądź kursy z zakresu rachunkowości zarządczej.
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu finansowego i operacyjnego w branży budowlanej – warunek konieczny.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność organizacji pracy.
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole.
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu Ms Office, w szczególności programu Excel.
  • Mile widziana znajomość: języka SQL, MS Power Query, MS Business Intelligence lub innych B1.
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość współtworzenia, decydowania i rozwijania działalności firmy w obszarze kontrolingu finansowego i operacyjnego.
  • Udział w szkoleniach merytorycznych i ciekawych projektach.
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, karty Multisport .