kandydatów

Etat Specjalista ds. rozliczeń i fakturowania

Firma: Synevo Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Specjalista ds. rozliczeń i fakturowania
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Wystawianie faktur sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi;
  • Wystawianie refaktur, not obciążeniowych, not korygujących, faktur korygujących itp.;
  • Ścisła współpraca z innymi działami Spółki, głównie działem finansów i księgowości, działem sprzedaży, administracji, magazynem;
  • Kontakt z klientami/pracownikami firmy w zakresie uzgodnień dot. rozliczeń;
  • Wprowadzanie nowych Klientów/Kontrahentów do systemu;
  • Przygotowywaniem raportów finansowych oraz innych powiązanych, zleconych przez przełożonych.
Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie;
  • Doświadczenie na analogicznym/podobnym stanowisku w branży medycznej - będzie idealnym połączeniem;
  • Znajomość przepisów ustawy VAT w zakresie fakturowania;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Excel, dobra MS Office;
  • Wysoki poziom samodzielności oraz duża skrupulatność;
  • Umiejętności analitycznego myślenia;
  • Znajomość języka angielskiego – będzie atutem.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Pracę wśród pasjonatów i profesjonalistów, którzy zawsze chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport, system kafeteryjny, zniżki na badania diagnostyczne, ubezpieczenie, premia roczna);
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.