kandydatów

Etat Inżynier Sprzedaży Chłodnictwa

Firma: Elektronika Spółka Akcyjna miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7119318, z dnia 2022-06-07

Elektronika S.A. to jedna z największych w kraju i wciąż intensywnie rozwijająca się hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji. Spółka prowadzi także sprzedaż pomp ciepła. Dystrybuuje urządzenia wytwarzane przez największych światowych producentów jak Danfoss, Emmerson, Frascold, Cubigel, Thermofin, ECO-Modine, Alfa Lu-ve, Mitsubishi Heavy Industries, Rhoss i wiele innych.
            Spółka zaopatruje producentów finalnych urządzeń chłodniczych, instalatorów oraz firmy serwisowe w stosowne urządzenia, komponenty, czynniki chłodnicze i sprzęt serwisowy.
            Aktyalnie poszukujemy pracowników na stanowisko

Inżynier Sprzedaży Chłodnictwa

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Do głównych zadań będzie należało poszukiwanie i budowanie trwałych relacji z instalatorami, serwisantami oraz projektantami instalacji chłodniczych, doradztwo oraz dobór urządzeń odpowiadających zapotrzebowaniu Klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne - mechanik/ energetyk -chłodniarz, automatyk
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Rzetelność w podejściu do realizacji powierzonych zadań
  • Sprawne posługiwanie się komputerem (MS Office, AutoCad itp.)
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Komfortowe i legalne narzędzia pracy
  • Komfortowe biuro z dostępem do własnych sal konferencyjnych
  • Dostępny samochód służnowy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • MOżliwość skorzystania z korporacyjnych warunków ubezpieczenia na życie
  • Możliwość rozwoju i udziału w dodatkowych szkoleniach