kandydatów

Etat Kierownik Robót Budowlanych

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dla naszego klienta - jednej z wiodących na rynku firm deweloperskich - poszukujemy Kierownika Robót Budowlanych.

Kierownik Robót Budowlanych
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Doświadczenie w budownictwie przemysłowym,
  • Nadzór i kontrola nad realizacją robót,
  • Prowadzenie robót zgodnie z projektem i harmonogramem,
  • Nadzorowanie i współpraca z podwykonawcami i dostawcami,
  • Realizacja prac w terminie, zgodnie z budżetem i przy uwzględnieniu przepisów BHP,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy.
Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z budową hal i magazynów wielkopowierzchniowych,
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót Budowlanych,
  • Uprawnienia budowlane do prowadzania robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Znajomości przepisów prawa budowlanego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa komputera, MS Office, AutoCad,
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Praca przy ambitnych projektach,
  • Pakiet benefitów.