kandydatów

Etat Asystent Architekta

Firma: Climatic Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Climatic Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Asystent Architekta
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków
  • tworzenie dokumentacji projektowej: budowlanej, przetargowej i wykonawczej w zgodności z normami i przepisami budowlanymi
  • tworzenie projektów i modelowanie budynków w technologii BIM
  • analiza terenu pod kątem możliwości ich zabudowy
  • znajdywanie optymalnych rozwiązań projektowych dla inwestycji
  • wykonywanie wizualizacji budynków i wnętrz
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: architektura
  • bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD, MS OFFICE
  • znajomość programu REVIT
  • znajomość programu Lumion
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w biurze projektowym przy realizacji inwestycji na różnych etapach projektowych
  • znajomość przepisów budowlanych
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność
  • umiejętność radzenia sobie z zadaniami pod presją czasu
To oferujemy
  • rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • możliwość odbycia praktyki projektowej do uprawnień
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.