kandydatów

Etat Architekt

Firma: Climatic Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Architekt
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków
  • Przygotowywanie analiz chłonności terenu oraz wstępnych koncepcji projektowych w oparciu o WZ, MPZP i wytyczne inwestorskie w tym pisanie programów funkcjonalno-użytkowych,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej: budowlanej, przetargowej i wykonawczej w zgodności z normami i przepisami budowlanymi w oparciu o harmonogram i budżet,
  • Tworzenie projektów i modelowanie budynków w technologii BIM,
  • Koordynacja wielobranżowa,
  • Weryfikacja i optymalizacja rozwiązań projektowych.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe z zakresu architektury / uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej,
  • Bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD, MS OFFICE,
  • Znajomość programu REVIT,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w biurze projektowym przy realizacji inwestycji na różnych etapach projektowych,
  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych,
  • Umiejętność równoczesnej pracy przy kilku różnych projektach,
  • Umiejętność radzenia sobie z zadaniami pod presją czasu.
To oferujemy
  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności,
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży budowlanej.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.