kandydatów

Etat Lakiernik proszkowy

Firma: Mikomax miejsce pracy: Łódź

Mikomax Smart Office to polska, międzynarodowa firma, która tworzy miejsca do pracy dopasowane do zmieniającego się świata. Jesteśmy autorami innowacyjnej marki Hush, która tworzy kabiny akustyczne do spotkań. Już 30 lat dostarczamy klientom w Polsce jak i zagranicą rozwiązania, które są funkcjonalne, dobrze przemyślane i przede wszystkim elastyczne. Mamy własny zakład produkcyjny w Łodzi, gdzie mieści się nasza centrala. Posiadamy szeroką i doświadczoną sieć sprzedaży w Polsce, w Europie i w Stanach Zjednoczonych. Realizujemy projekty dla różnej wielkości firm oraz branż.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik proszkowy
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • lakierowanie półfakrykatów.
Oczekujemy:
  • znajomości rys. technicznego,
  • doświadczenia w pracy na produkcji,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • elastyczności.
W zamian otrzymujesz:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych,
  • możliwość awansu i długotrwałej współpracy w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zgłoś się do nas teraz! Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji przez portal. W CV prosimy o dopisywanie aktualnie obowiązującej klauzuli przetwarzania danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, prowadzonych przez MIKOMAX sp. z o.o. i firmy powiązane.