kandydatów

Etat Specjalista / Młodszy Specjalista ds. Dystrybucji

Firma: PEKAES Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Specjalista / Młodszy Specjalista ds. Dystrybucji

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno - intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Do naszego Oddziału w Łodzi poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista / Młodszy Specjalista ds. Dystrybucji.

Zadania:
  • Przekazywanie kierowcom zleceń dystrybucyjnych
  • Zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu realizacji zleceń Klientów
  • Optymalne planowanie transportów
  • Kontrola dostaw i odbiorów przesyłek dystrybucyjnych
  • Kontrola dokumentacji dystrybucyjnej
  • Kontrola jakości danych w systemie SPEED
  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów
  • Budowanie dobrych relacji z Klientem i Przewoźnikami
  • Realizacja powierzonych zadań, wyznaczonych celów oraz raportowanie
  • Praca 2 zmianowa od poniedziałku do piątku
Wymagania:
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL
  • Mile widziana znajomość systemu SPEED
  • Wykształcenie min. Średnie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie zmianowym od pon. do pt. (wolne weekendy)
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, świadczenia socjalne w ramach ZFŚS, zniżki na paliwo, pakiety sportowe i wiele innych)