kandydatów

Etat Asystent ds. Jakości

Firma: Da Grasso Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

W związku z planami rozwojowymi Spółka Da Grasso do  swojego biura w Łodzi poszukuje dynamicznej i otwartej na nowe wyzwania osoby na stanowisko:

Asystent ds. Jakości
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • realizacja procesu reklamacyjnego dla produktów używanych w restauracjach;
  • przeprowadzanie audytów higienicznych i jakościowych u producentów i dystrybutorów – w całej Polsce;
  • zarządzanie bazami danych reklamacji oraz bazą danych produktów używanych w restauracjach;
  • tworzenie/aktualizacja obowiązującej dokumentacji systemowej, dokumentacji technologicznej (instrukcje, materiały pomocnicze), HACCP, dokumentacji reklamacji Klientów, dokumentacji jakościowej, katalogów;
  • przygotowywanie specyfikacji dla produktów spożywczych;
  • organizacja testów jakościowych produktów spożywczych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o profilu technologia żywności, zarządzanie jakością, bezpieczeństwo żywności, żywienie człowieka;
  • doskonała znajomość i swobodne korzystanie z aplikacji z rodziny MS Office w szczególności Excel, Outlook, Teams;
  • nastawienie na sprawne rozwiązywanie problemów;
  • myślenie analitycznie i umiejętność współpracy w rozproszonym zespole ;
  • dokładność, sumienność, skrupulatność, dobra organizacja pracy;
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych – warunek konieczny;
  • znajomość wymogów systemów kontroli czystości i jakości ( GHP, GMP, HACCP) i przepisów prawa żywnościowego;
  • doświadczenie przy przeprowadzaniu audytów higienicznych i jakościowych, uprawnienia audytora (mile widziane);
  • umiejętność wyliczania wartości odżywczych i znajomość aktualnych rozporządzeń dotyczące etykietowania produktów spożywczych (mile widziane);
  • doświadczenie w gastronomii (mile widziane).
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca i rozwój u boku specjalistów;
  • Młody, dynamiczny zespół firmy o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość uczestniczenia i rozwoju w ciekawych projektach o zasięgu ogólnokrajowym;
  • Możliwość zdobycia niepowtarzalnych umiejętności i doświadczeń zawodowych;
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta Multisport)