kandydatów

Etat Opiekun / Opiekunka dzieci do roku życia

Firma: Fundacja Gajusz Tuli Luli miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7163427, z dnia 2022-06-17

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne, perinatalne oraz interwencyjny ośrodek adopcyjny.

Jesteśmy po to, aby Dzieci nie były same.

Pomagamy od 1998 r. nieuleczalnie chorym dzieciom, od 2005 r. prowadzimy hospicjum domowe. W 2013 r. otworzyliśmy pierwszy w centralnej Polsce Pałac. Nie wszystkie nieuleczalnie chore dzieci, wymagające opieki paliatywnej, mogą przebywać w domach rodzinnych. To właśnie z myślą o nich podjęliśmy trud utworzenia hospicjum stacjonarnego - Pałacu.

Od 2016 roku prowadzimy IOP TULI LULI – jest to jeden z dwóch takich ośrodków w kraju, a jedyny na terenie województwa łódzkiego i ościennych. Trafiają tu niemowlęta, którymi nie mogą bądź nie chcą zajmować się ich biologiczni rodzice. Pozostają z nami do momentu znalezienia nowej rodziny.

W chwili obecnej w związku ze zwiększoną liczbą dzieci, Opiekunowie zapewniają stałe ciepło i troskę, pracują w rytmie naszych małych podopiecznych.
Stwarzają dom - chcemy, aby nasze Dzieci czuły się u nas jak w rodzinie.

Opiekun / Opiekunka dzieci do roku życia

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: 02/02/2022

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia opieka nad dziećmi.
  • Utrzymywanie czystości, porządku, prace higieniczne.
  • Współpraca z fizjoterapeutami i specjalistami, wdrażanie ich zaleceń.
  • Zabawa i dbałość o stały rozwój Dzieci.

Wymagania

  • Miłość do Dzieci i chęć pomocy.
  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym, na zmiany, według grafika (zapewniamy naszym Dzieciom stałą 24-godzinną opiekę przez 7 dni w tygodniu).
  • Ciepło i wrażliwość na potrzeby małych Dzieci.
  • Dyspozycyjność związana z pracą według wskazań grafika (zmiany 12-godzinne, także w weekendy i święta).
  • Wymagane ukończenie szkoły przygotowującej do pracy w zawodzie opiekuna dziecięcego lub pielęgniarki albo studia pedagogiczne.

Jeśli czujesz, że jesteś w stanie opiekować się dzieckiem, poświęcić mu swój czas i uwagę, ta praca jest dla Ciebie.

Oferujemy

ZAPEWNIMY CI niezbędne wdrożenie do pracy, pomoc Specjalistów. Będziesz współpracować z bardzo profesjonalnym, wykształconym zespołem, w przyjaznym otoczeniu. Twoje wynagrodzenie będzie zależne od liczby dyżurów w miesiącu, płatne za godziny pracy, w systemie miesięcznym.