kandydatów

Etat Pracownik Grupy Mobilnej

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź

Pracownik Grupy Mobilnej
Miejsce pracy: Łódź

Firma Dussmann poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy:  Łódź

Oczekiwania:
  • zaangażowanie oraz dynamizm w działaniu
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia na podnośniki nożycowe,
  • badania wysokościowe,
Oferujemy:
  • pracę na pełny etat
  • szkolenia
  • umowa o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość premiowania dodatkowego za wykonanie prawidłowych prac z końcem miesiąca.
Zadania:
  • mycie okien na wysokości z podnośnika,
  • mycie elewacji,
  • pranie wykładzin,
  • odkurzanie kubatury itd

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
Etat Pracownik Serwisu Sprzątającego w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź 02-09-2022
Etat Koordynator Techniczny w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź 29-07-2022
Etat Kierownik Obiektu w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź 09-06-2022
Etat Młodszy Kucharz / Kucharka w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź 27-01-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-06-2022
Wyświetleń: 181