kandydatów

Etat Magazynier – operator wózka widłowego

Firma: VMG KONSTANTYNOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Grupa VMG jest nowoczesnym liderem w branży drzewnej w regionie, łączącym działalność związaną z obróbką drewna, zarządzaniem biznesem, obsługą techniczną, logistyką i rozwojem nieruchomości przemysłowych na Litwie, Białorusi oraz w innych krajach Unii Europejskiej. VMG Konstantynow Sp. z o.o. jako jedyny oddział spółki w Polsce ma swoją siedzibę Konstantynowie Łódzkim. Nasza fabryka zajmuje się zarówno obróbką drewna, jak i produkcją mebli – aktualnie są to głównie krzesła w pełni montowane. Grupa VMG składa się z 25 przedsiębiorstw, działających na Litwie i za granicą, które zatrudniają ponad 5000 pracowników.

Magazynier – operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Główne zadania:
  • Obsługa wózka widłowego
  • Prowadzenie bieżącej ewidencji stanów magazynowych
  • Inwentaryzacja stanów magazynowych
  • Prace przeładunkowe na magazynie
  • Zapewnienie prawidłowości ustawienia, opakowania i oznakowania palet w magazynie
Oczekiwania:
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (kat. II WJO)
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zaangażowanie i elastyczne podejście do wykonywanej pracy.
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Dbałość o porządek
Oferujemy:
  • Dodatkowy pakiet opieki medycznej
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy
  • Kartę Multi- Sport
  • Posiłki w zakładowej stołówce za złotówkę
  • Paczki świąteczne
  • Bogaty pakiet socjalny i dodatkowe ubezpieczenie
  • Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Wdrożenie oraz szkolenie na początkowym etapie pracy.
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dlapotrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ( Dz. U.2016 r. poz. 922 ), a od 25.05.2018 zgodne z RODO".