kandydatów

Etat Pracownik serwisu

Firma: Przedsiębiorstwo INS-TOM Sp. z o.o miejsce pracy: Łódź

INSTOM sp. z o.o. zajmuje się instalacją i serwisem systemów zabezpieczeń budynkowych,

instalacji elektrycznych oraz automatyki. Naszymi klientami są instytucje administracji państwowej, muzea, centra handlowe, budynki biurowe oraz przemysłowe.

Serwisujemy systemy sygnalizacji pożaru, systemy alarmowe, instalacje kontroli dostępu, telewizji dozorowej, systemy oddymiania oraz układy automatyki budynkowej.

Pracownik serwisu
Miejsce pracy: Łódź ul. Brukowa 20
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie przeglądów serwisowych systemów zabezpieczeń
  • modernizacja i rozbudowa systemów zabezpieczeń
Mile widziane:
  • wykształcenie techniczne z dziedziny elektryki, elektroniki lub elektrotechniki
  • doświadczenie w montażu lub serwisie systemów zabezpieczeń budynkowych
  • znajomość systemów Polon, Esser, Ge Security, Bosch, Satel
  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego, mile widziane osoby tuż po ukończeniu szkoły – możliwość przyuczenia do zawodu
Oferujemy:
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dobre warunki zatrudnienia zależne od wyników pracy
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-06-2022
Wyświetleń: 171