kandydatów

Etat Inżynier Projektu - Elektryk

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Łódź

Dla Naszego Klienta, globalnej firmy z branży produkcyjnej, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Inżynier Projektu - Elektryk
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Przygotowanie zestawienia aparatów elektrycznych, okablowania etc. niezbędnych do wyprodukowania szaf sterowniczych / rozdzielnic w oparciu o dokumentacje klienta.
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej/ montażowej dla oddziału produkcyjnego.
  • Wdrażanie nowych produktów w kooperacji z klientem.
  • Kontakt z klientem w celu realizacji bieżących zamówień.
  • Nadzór techniczny nad produkcja i montażem szaf sterowniczych / rozdzielnic niskiego napięcia.
  • Koordynacja finalnego odbioru projektu w obecności klienta.
  • Terminowa i efektywna realizacja powierzonych projektów i zadań.
  • Współpraca z innymi funkcjami w ramach realizowanych projektów.
  • Kontrola kosztów bieżących realizowanych projektów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w stopniu min. inżyniera, kierunki elektryczne/automatyka.
  • Wysoki poziom komunikacji.
  • Umiejętność pracy w grupie oraz pracy z szerokim gronem współpracowników.
  • Umiejętność pracy pod presja czasu.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość programów Creo, Eplan, Auto CAD.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office).
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w zakładzie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Miła atmosferę i partnerskie stosunki w pracy.