kandydatów

Etat Inżynier jakości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Inżynier jakości
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/4067
OBOWIĄZKI:

-odpowiada za wdrożenie nowych projektów oraz testowanych procesów pod względem jakościowym między innymi poprzez przygotowanie i nadzorowanie dokumentacji procesowej - ustalenie i przekazywanie kryterów dotyczacych akceptacji wyrobów, ewentualny kontakt z klientem - nadzoruje utrzymanie wymagań klienta oraz w przypadku niespełniania wymagań odpowiada za analizę, plan dzialań korygujących przygotowanie kompletnej dokumentacji dla klienta oraz zapewnia wdrożenie działań korygujących (PDCA) - uczestniczy w procesie zatwierdzania wyrobów do produkcji seryjnej (PPAP) oraz analizuje wyniki procesu - odpowiada za optymalizację procesów pod kątem jakościowym poprzez proponowanie, wdrażanie i dokumentowanie nowych rozwiązań oraz działań korygujących i zapobiegawczych - miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84, Łódź, ul. Niciarniana 49D - godziny pracy: 8.00 - 16.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

staż pracy min. 1 rok w zakładzie produkcyjnym umiejętność rozwiązywania problemów, prowadzenia analizy, wyciągania trafnych wniosków umiejetność podejmowania decyzji pod presją czasu znajomość narzędzi analizy do rozwiązywania problemów znajomość rysunku technicznego znajomość narzędzi jakościowych (CP, APQP, PPAP, FMEA, SPC) znajomośc procesu wulkanizacji

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi