kandydatów

Etat Pracownik magazynu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/4076
OBOWIĄZKI:

- obsługa skanera POWERSKAN PD 9530 - rozładunek, załadunek pojazdów - relokacja towarów na terenie magazynu Praca trzyzmianowa w godzinach: 6.00 - 14.00; 14.00 - 22.00; 22.00 - 6.00 Miejsce wykonywania pracy; Łódź, ul. Ustronna 41; Rzgów ul. Nasienna 4

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświasdczenie na podobnym stanowisku zdolności manualne staranność umiejętność obsługi komutera, drukarki umiejętność obsługi skanera POWERSKAN PD 9530 prawo jazdy kat. B predyspozyca do pracy fizycznej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi