kandydatów

Etat Elektryk / Elektromonter /­ Mechatronik

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Łódź

 ERBUD INDUSTRY CENTRUM

Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy ERBUD, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk / Elektromonter /­ Mechatronik
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
Profil stanowiska:
  • Praca w branży automatyki i elektryki na dużych jednostkach przemysłowych;
  • Wykonanie instalacji kablowych, podłączenia, uruchomienia, naprawa, serwis.
Wymagania:
Profil idealnego Kandydata:
  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe elektryczne, elektroniczne, mechatroniczne, automatyczne lub pokrewne;
  • Świadectwo kwalifikacyjne E1 do lub powyżej 1 kV (mile widziane);
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej;
  • Odpowiedzialność i rzetelność;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w branży energetycznej;
  • Uprawnienia UDT do obsługi: suwnic, podnośników, wciągarek lub wind;
  • Znajomość prac w branży AKPiA;
  • Uprawnienia kontrolno-pomiarowe.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu;
  • Transparentny i atrakcyjny system premiowy;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zawodowe;
  • Pakiet usług medycznych, karnety sportowe.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.