kandydatów

Etat Specjalista Działu HR

Firma: SYSKO miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7357572, z dnia 2022-08-02

PRZEDSZKOLIADA.PL to Ogólnopolski System Rozrywki Ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym.

„Naszą misją jest zapewnienie dzieciom rozrywki i edukacji ruchowej, tak ważnej w dzisiejszym młodym społeczeństwie. Poprzez sieciowe możliwości i spójny program w całym kraju, obniżamy wiek dzieci, w którym są one rozwijane ruchowo.”

Specjalista Działu HR

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie dokumentacji działu, w tym procedur, wytycznych i regulacji.
  • Organizacja kontroli, egzaminów i innych działań w ramach działu.
  • Przygotowanie i organizacja spotkań, szkoleń, egzaminów.
  • Przygotowywanie i analiza danych pokontrolnych.
  • Rozwój działu, w tym narzędzi, którymi posługuje się dział jakości.
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania

  • Umiejętność pracy na komputerze (programy biurowe, aplikacje online).
  • Gotowość na stacjonarną pracę w biurze Centrali PRZEDSZKOLIADA.PL w Łodzi.
  • Znajomość projektów PRZEDSZKOLIADA.PL.
  • Skrupulatność, dokładność, gotowość do samodzielnej pracy.
  • Pozytywne usposobienie, łatwość nawiązywania relacji.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
  • Umiejętność posługiwania się co najmniej jednym językiem obcym w mowie i piśmie (preferowany angielski).
  • Prawo Jazdy kat. B oraz posiadanie własnego samochodu będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w największej franczyzie edukacyjnej w Polsce.
  • Umowę o pracę (3 miesięczny okres próbny z opcją przedłużenia) lub kontrakt B2B.
  • Możliwość pracy przy rozwojowym projekcie z unikalną misją.
  • Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia (4 500 PLN netto + premie).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-08-2022
Wyświetleń: 202