kandydatów

Etat Handlowiec

Firma: CENTROSTAL S.A. miejsce pracy: Pabianice

CENTROSTAL SA zatrudni do pracy w Oddziale Pabianice pracownika na stanowisko: Handlowiec

Handlowiec
Miejsce pracy: Pabianice
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i znajomość rynku sprzedaży/branży
  • orientacja na rezultat, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy w zespole
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • zdolność strategicznego i analitycznego myślenia
  • kreatywność
  • komunikatywność
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • bieżąca obsługa klientów
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • analiza rynku i ofert konkurencji
  • aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy
Oferujemy:
  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • regularne i pewne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych