kandydatów

Etat Inżynier procesu

Firma: CANPOLAND S.A. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7364286, z dnia 2022-08-04

Inżynier procesu

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Implementacja nowych urządzeń i rozwiązań w procesie produkcji obejmującym pakowanie produktów leczniczych i surowców farmaceutycznych w opakowania bezpośrednie, opakowania zewnętrzne i opakowania zbiorcze;
  • Tworzenie receptur i nastaw urządzeń w linii technologicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami produkcyjnymi;
  • Szkolenie pracowników w zakresie obsługi nowych technologii, urządzeń;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej urządzeń oraz procedur produkcyjnych;
  • Tworzenie dokumentacji kwalifikacyjnej oraz prowadzenie kwalifikacji i rekwalifikacji urządzeń produkcyjnych;
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych m.in. poprzez identyfikację strat, a także dostrzeganie potencjału do usprawnień;
  • Monitorowanie właściwego wdrażania nowych technologii;
  • Udział w rozwiązaniu problemów technologicznych, technicznych i jakościowych;
  • Nadzór i czynny udział w pracach związanych z wdrażaniem nowych produktów;
  • Nadzór nad listą urządzeń, przeglądami serwisowymi zewnętrznymi i wewnętrznymi, AKP;
  • Prowadzenie działań naprawczych i korygujących związanych z odchyleniami powstałymi w procesie produkcji;
  • Zarządzanie ryzykiem w procesie produkcyjnym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczanie w branży farmaceutycznej i znajomość GMP;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi i nadzorem nad procesem produkcyjnym;
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami oraz rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność obliczania wskaźników wydajnościowych;
  • Umiejętność analizy danych;
  • Zaangażowanie i chęć udziału w rozwiązywaniu napotkanych problemów;
  • Zaświadczenie o niekaralności.

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing;
  • Znajomość AutoCAD;
  • Doświadczenie w obsłudze systemów HVAC;
  • Książeczka do celów sanitarno–epidemiologicznych;
  • Uprawnienia SEP – G1 i G2.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Miejsce w przyjaznym zespole z dynamicznym podejściem do pracy, ambitnymi celami i wysoką kulturą organizacyjną;
  • Możliwość inicjowania i wdrażania pomysłów;
  • Niezbędne szkolenia;
  • Lokalizacja: Łódź