kandydatów

Etat Specjalista ds. Zarządzania Projektami

Firma: Poczta Polska S.A. miejsce pracy: Łódź

Specjalista ds. Zarządzania Projektami
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
  • prowadzenie projektów informatycznych zgodnie z obowiązującymi w Spółce regulacjami,
  • zarządzanie harmonogramem prowadzonych projektów informatycznych,
  • pełnienie funkcji Kierownika Zespołu IT oraz Kierownika Projektu w przypadku realizacji projektów na rzecz Pionu IT,
  • dbałość o terminową, zgodną z wymaganiami funkcjonalnymi, technicznymi oraz bezpieczeństwa, realizację powierzonych projektów,
  • zarządzanie ryzykami i zagadnieniami związanymi z prowadzonymi projektami informatycznymi,
  • współpraca z innymi strukturami / jednostkami/ komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie prowadzonych projektów informatycznych,
  • współudział w tworzeniu opisów i map procesów z obszaru działania Pionu IT oraz procesów powiązanych z procesami Pionu IT zgodnie z Księgą Standardów Zarządzania Procesowego,
  • współudział w opracowywaniu wewnętrznych procedur, instrukcji, standardów i wytycznych w zakresie właściwości Wydziału Zarządzania Projektami IT.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie wyższe: informatyka, elektronika, telekomunikacja, ekonomia zarządzanie,
  • znasz metodyki prowadzenia projektów: Prince2, Agile inne zwinne metodyki projektowe,
  • brałeś/-aś udział w projektach na stanowisku Kierownika Projektu dot. wdrażania rozwiązań informatycznych,
  • masz doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem projektowym,
  • znasz pakiet MS Office w szczególności MS Project,
  • myślisz analitycznie i potrafisz pracować pod presją czasu.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!