kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: ForManWay miejsce pracy: Łódź

Dla naszego Klienta, firmy oferującej usługi kurierskie, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 35/2022
Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie własnej bazy kontaktów, ale też praca na istniejącej bazie kontaktów
  • Telefoniczny lub e-mailowy kontakt z potencjalnymi Klientami, przygotowywanie ofert, a także negocjowanie i zawieranie umów
  • Po sprzedaży danej usługi wsparcie Klienta w rejestracji na portalu usług kurierskich
  • Odpowiedzialność za osiągnięcie wyznaczonych celów
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami w całym procesie sprzedażowym poprzez kontakt z Klientem przed i po zawarciu umowy
Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia w telesprzedaży, call center, branży kurierskiej lub na infolinii
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Samodzielność w planowaniu zadań, ustalaniu priorytetów
  • Dojrzałość w kontaktach z Klientami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Wysoka kultura osobista
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę stacjonarną w biurze w Łodzi w godzinach 8-16
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia z realizacji aktywnej sprzedaży
  • Narzędzia pracy – laptop, telefon
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.