kandydatów

Etat Lider Utrzymania Obiektu

Firma: ENGIE Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider Utrzymania Obiektu
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Zadania:
  • Dbałość o prawidłowy stan instalacji elektrycznych, HVAC, wod-kan, gazowych, niskoprądowych, ppożarowych itp.
  • Przeglądy i konserwacje instalacji i urządzeń zgodnie z wytycznymi w DTR, oraz przyjętym harmonogramem
  • Koordynacja prac i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi
  • Systematyczne prowadzenie dokumentacji obiektowej
  • Realizacja zakupów
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów, oraz protokołów odbioru prac
  • Prowadzenie spisu stosowanych substancji niebezpiecznych
  • Realizacja założonego budżetu
  • Utrzymania wzorowych relacji z klientem
Wymagania:
  • Uprawnienia SEP 1 kV w zakresie eksploatacji i / lub dozoru
  • Doświadczenie lub wykształcenie techniczne w zakresie obsługi instalacji elektrycznych, HVAC, wod-kan, gazowych, ppożarowych, itp.
  • Prawo jazdy kat B
  • Min. podstawowa umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, poczta)
Mile widziane:
  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupach G1 do 20 kV, G2, G3
  • Doświadczenie w firmach świadczących usługi utrzymania technicznego
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej
  • Dostęp do platformy umożliwiającej naukę języka angielskiego / niemieckiego
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej
  • Możliwość awansu w strukturach firmy, lub nabycie nowych umiejętności zawodowych
  • Szkolenia autoryzacyjne
  • Interesujący zakres obowiązków

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty