kandydatów

Etat Opiekun klienta B2B

Firma: Telcon Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7505214, z dnia 2022-09-08

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem ciekawej pracy, lubisz wyzwania? Zgłoś sie do nas. Jesteśmy firmą o 20letnim doświadczeniu, która poszukuje ambitnych, energicznych osób, potrafiących zaangażować się w wykonywaną pracę. Osób które umieją skoncentrować się na indywidualnych projektach, a także umiejących pracować w grupie. Oferujemy pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym. Atmosferę sprzyjającą zdobywaniu nowych kwalifikacji. Prace w ambitnym zespole oraz możliwość nabywania nowych umiejętności również w formie szkoleń.

Opiekun klienta B2B

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: HA-22-09

Opis stanowiska

  • obsługa aktualnych klientów firmy i aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • prezentacja nowych produktów i marek klientom firmy,
  • bieżące wsparcie klientów przy realizacji zamówień oraz rozwiązywanie ich problemów
  • nawiązywanie nowych relacji biznesowych z potencjalnymi odbiorcami z różnych branż sprzedaży detalicznej
  • praca na miejscu w biurze handlowym w Łodzi, możliwość pracy hybrydowej

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku pracy w handlu  - minimum 1 rok
  • obsługa aplikacji word, excel, biegłe poruszanie się w internecie

Mile widziane :

  • dobra znajomość branży gsm - akcesoria, telefony
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia (20 lat doświadczenia na rynku B2B)
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
  • stały kontakt z wieloma klientami firmy - jeśli lubisz poznawać ludzi to jest stanowisko dla Ciebie,
  • pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole