kandydatów

Etat Inżynier ds. Diagnostyki Maszyn

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Łódź

ERBUD INDUSTRY CENTRUM

Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy ERBUD, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. Diagnostyki Maszyn
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
Profil stanowiska:
  • Wykonywanie pomiarów drgań i interpretacja wyników;
  • Udzielanie zainteresowanym osobom porad specjalistycznych w zakresie diagnostyki drganiowej;
  • Osiowanie turbozespołów i zespołów maszyn wirujących;
  • Badania diagnostyczne silników elektrycznych;
  • Wyważanie turbozespołów i maszyn wirujących;
  • Przed i poremontowe badania diagnostyczne maszyn i urządzeń wirujących;
  • Pogłębianie wiedzy zawodowej z zakresu diagnostyki maszyn i urządzeń.
Wymagania:
Profil idealnego Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (preferowane: Wydział Elektryczny lub Mechaniczny, kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyka i pokrewne;
  • Dobra znajomość MS Office, AutoCad lub podobne;
  • Silna motywacja do pracy i zaangażowanie;
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność;
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu;
  • Transparentny i atrakcyjny system premiowy;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zawodowe;
  • Pakiet usług medycznych, karnety sportowe.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.