Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pakowacz (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Zgierz

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

 

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz (m/k)
Miejsce pracy: Zgierz
Nr ref.: PAK/STR/0920
Obowiązki:
  • proste prace polegające na pakowaniu kloców, drobnych artykułów przemysłowych, kosmetycznych, baterii.
  • miejsce pracy: Stryków - zapewniony dojazd,
  • możliwość wyboru zmiany i dni pracy.
Wymagania:
  • chęć i gotowość do pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie,
  • stawkę 19,70 zł brutto/godz., za pracę w nocy dodatek.


Pozostałe oferty pracy w firmie Trenkwalder
w firmie: , Wybierz
w firmie: , Wybierz
w firmie: , Wybierz
w firmie: , Wybierz
w firmie: , Wybierz

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-09-2022
Wyświetleń: 158