kandydatów

Etat Pracownik recepcji

Firma: STRABAG PFS miejsce pracy: Łódź

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Realizujemy też projekty elektryczne i HVAC – projekty, modernizacje i instalacje. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Pracownik recepcji
Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • rejestr wejść i wyjść, zarządzanie identyfikatorami, archiwizacja zapisów na nośniku
  • obsługa i kierowanie interesantów do poszczególnych działów, udzielanie niezbędnych informacji recepcyjnych, również w języku angielskim
  • wydawanie kluczy, przepustek i innych materiałów oraz ich ewidencja
  • przyjmowanie rozmów telefonicznych, łączenie rozmów, również w języku angielskim
  • prowadzenie rezerwacji sal konferencyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość angielskiego

Dodatkowe informacje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • szeroką ofertę szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, MultiSport
  • przyjazne środowisko pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.