kandydatów

Etat Doradca Klienta

Firma: Sklep Mama i ja miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7585221, z dnia 2022-09-29

Sklep Mama i ja

sklep www.mamaija.pl

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za profesjonalną i przyjazną obsługę Klientów na dziale wózków i fotelików dla dzieci oraz ekspozycję towarów zgodną ze standardami firmy.

Wymagania

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży dziecięcej będzie dodatkowym atutem,
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym (pon-pt 10-19, soboty 10-18 plus niedziele handlowe)

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe-motywacyjny system wynagrodzeń
  • Stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Domową atmosferę, cierpliwie przyuczamy chętnych do podjęcia u nas pracy,
  • Możliwość rozwoju osobistego