kandydatów

Etat Operator wozu (do manipulacji kontenerami)

Firma: Spedycja Polska Spedcont Sp. z o. o. miejsce pracy: Łódź

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o. to wiodący polski operator kolejowy wyspecjalizowany w transporcie intermodalnych jednostek ładunkowych. Istniejemy na rynku od 1963 roku, co daje naszym Klientom gwarancję fachowej i rzetelnej obsługi wynikającej z wieloletniego doświadczenia. Terminal Kontenerowy SPEDCONT Łódź w połączeniu z oddziałem w Gdyni, tworzy niezawodną sieć obsługi ładunków kontenerowych.

Silna i nowoczesna polska firma TSL, wchodząca w skład GRUPY PEKAES, specjalizująca się w transporcie intermodalnym, w związku z dynamicznym rozwojem oferuje pracę na stanowisku:

Operator wozu (do manipulacji kontenerami)
Miejsce pracy: Łódź

Zatrudniamy również osoby bez doświadczenia i uprawnień.

WYMAGANIA:
  • mile widziane posiadanie aktualnych uprawnień kategorii II w zakresie obsługi wózków kontenerowych (w przypadku braku uprawnień, pomagamy pracownikowi takowe uzyskać)
  • mile widziane min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np.: na magazynie lub wózkach widłowych)
  • powierzone obowiązki muszą być wykonywane zgodnie z wymogami Transportowego Dozoru Technicznego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • pełna sprawność psychoruchowa
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność i dyspozycyjność
  • brak nałogów
UWAGA!

Osobom bez doświadczenia i umiejętności zapewniamy szkolenie i możliwość zdobycia uprawnień.

OPIS STANOWISKA PRACY:
  • praca na terminalu kontenerowym
  • praca na wózkach kontenerowych, zaprojektowanych specjalnie do załadunku oraz wyładunku kontenerów
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • praca na zewnątrz
OFERUJEMY:
  • możliwość długotrwałej współpracy w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • pracę w miłej atmosferze
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • kartę paliwową