kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Klienta (z jęz. Niemieckim)

Firma: Mikomax miejsce pracy: Łódź

Mikomax Smart Office to rodzinna firma działająca na międzynarodową skalę. Mieścimy się w Łodzi przy ul. Dostawczej 4. Zajmujemy się produkcją kontraktowych mebli biurowych, a naszą priorytetową linią są kabiny akustyczne marki Hushoffice. Pozwalają na komfortową pracę, zwłaszcza w przestrzeniach open space, gwarantując skupienie i koncentrację oraz poufność prowadzonych rozmów czy wideokonferencji. Wierzymy, że dobrze zaprojektowane biuro może pozytywnie wpływać na samopoczucie wszystkich osób, które z niego korzystają.

Firma powstała w 1991 roku, a pierwsze kabiny akustyczne wyprodukowaliśmy w 2014 r. Od samego początku systematycznie rozwijamy nasz zakład produkcyjny, aby zwiększać konkurencyjność i atrakcyjność oferty zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. W 2018 r. nasz zakład wdrożył laserową technikę cięcia elementów metalowych oraz rozbudował zakład metalowy. Od 2022 roku jesteśmy częścią amerykańskiej Grupy Haworth, a marka Hushoffice została włączona do kolekcji Haworth Family.

Nasze rozwiązania można znaleźć w biurach takich firm, jak Raiffeisen Bank International, Unilever, T-mobile, SEB Bank, Neuca, Concentrix, Mondial Assistance, All in! Games czy Hama. Jesteśmy obecni w ponad 50 krajach na całym świecie, niemal na każdym kontynencie.

Mikomax Smart Office to ekspert w tworzeniu nowoczesnych biur łączący fachową wiedzę o produkcji mebli z autorską koncepcją jej zastosowania we współczesnym miejscu pracy.

W związku z dynamiczną ekspansją firmy i rozwojem marki na świecie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta (z jęz. Niemieckim)
Opis stanowiska:
  • Praca stacjonarna polegająca na obsłudze obecnych klientów zagranicznych firmy, w tym analiza i wycena zapytań ofertowych klientów, przyjmowanie i koordynowanie zamówień, przygotowywanie ofert handlowych oraz bieżąca współpraca z klientami (ukierunkowanie na obsługę klientów z rynków niemieckojęzycznych),
  • Bieżący kontakt z innymi działami firmy celem realizacji powierzonych zadań,
  • Ścisła współpraca z Export Managerami odpowiedzialnymi za poszczególne rynki sprzedaży,
  • Praca w systemie klasy ERP.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (w mowie i piśmie),
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Zdolność szybkiego kojarzenia faktów i podejmowania decyzji,
  • Komunikatywność, umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
    i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom,
  • Inicjatywa, samodzielność, rzetelność i systematyczność, skrupulatność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków, wielozadaniowość
  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży, eksportu lub obsługi klienta będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Świeże owoce dwa razy w tygodniu
  • Medicover Opieka Medyczna
  • Medicover Sport
  • Bony Sodexo
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie, z wyjątkowymi,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i wsparcie klientów w realizacji ciekawych projektów,
  • Udział w wydarzeniach, które inspirują do wprowadzenia nowych rozwiązań,
  • Umowę o pracę oraz wszelkie narzędzia potrzebne do realizacji zadań,
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi których łączy wspólna pasja,
  • Pogłębianie zainteresowań zawodowych oraz rozwój zawodowy dostosowany do potrzeb i kompetencji pracownika.