kandydatów

Etat Operator maszyn

Firma: Mikomax miejsce pracy: Łódź

Mikomax Smart Office to rodzinna firma działająca na międzynarodową skalę. Mieścimy się w Łodzi przy ul. Dostawczej 4. Zajmujemy się produkcją kontraktowych mebli biurowych, a naszą priorytetową linią są kabiny akustyczne marki Hushoffice. Pozwalają na komfortową pracę, zwłaszcza w przestrzeniach open space, gwarantując skupienie i koncentrację oraz poufność prowadzonych rozmów czy wideokonferencji. Wierzymy, że dobrze zaprojektowane biuro może pozytywnie wpływać na samopoczucie wszystkich osób, które z niego korzystają.

Firma powstała w 1991 roku, a pierwsze kabiny akustyczne wyprodukowaliśmy w 2014 r. Od samego początku systematycznie rozwijamy nasz zakład produkcyjny, aby zwiększać konkurencyjność i atrakcyjność oferty zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. W 2018 r. nasz zakład wdrożył laserową technikę cięcia elementów metalowych oraz rozbudował zakład metalowy. Od 2022 roku jesteśmy częścią amerykańskiej Grupy Haworth, a marka Hushoffice została włączona do kolekcji Haworth Family.

Nasze rozwiązania można znaleźć w biurach takich firm, jak Raiffeisen Bank International, Unilever, T-mobile, SEB Bank, Neuca, Concentrix, Mondial Assistance, All in! Games czy Hama. Jesteśmy obecni w ponad 50 krajach na całym świecie, niemal na każdym kontynencie.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn
Zakres obowiązków:
  • obsługa i konserwacja maszyny (m.in. piła formatowa, okleiniarka, centrum obróbcze, formatyzerka, centrum laserowe, prasa krawędziowa),
  • kontrola jakości w ramach swojego stanowiska pracy,
  • raportowanie zleceń produkcyjnych.
Oczekujemy:
  • znajomości rys. technicznego,
  • doświadczenia w pracy na produkcji,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • samodzielności i odpowiedzialności,
  • uczciwości i dokładności.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • premie co miesiąc
  • dofinansowanie do obiadów
  • owoce i warzywa
  • Medicover – Opieka Medyczna
  • Medicover Sport
  • Bony Sodexo