kandydatów

Etat Specjalista ds. technicznych

Firma: Spedycja Polska Spedcont Sp. z o. o. miejsce pracy: Łódź

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o. to wiodący polski operator kolejowy wyspecjalizowany w transporcie intermodalnych jednostek ładunkowych. Istniejemy na rynku od 1963 roku, co daje naszym Klientom gwarancję fachowej i rzetelnej obsługi wynikającej z wieloletniego doświadczenia. Terminal Kontenerowy SPEDCONT Łódź w połączeniu z oddziałem w Gdańsku, tworzy niezawodną sieć obsługi ładunków kontenerowych.

Silna i nowoczesna polska firma TSL, wchodząca w skład GRUPY PEKAES, specjalizująca się w transporcie intermodalnym, w związku z dynamicznym rozwojem oferuje pracę na stanowisku:

Specjalista ds. technicznych
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków:
  • zapewnienie bezpiecznego i prawidłowego działania instalacji oraz sprzętu technicznego i ciągłości jego eksploatacji,
  • sporządzanie dokumentacji technicznej i operacyjnej,
  • nadzór i współpraca z podwykonawcami w zakresie okresowych przeglądów oraz realizacji prac konserwacyjnych/serwisowych,
  • udział w procesie wyboru podwykonawców oraz nadzór nad realizacją ich prac,
  • udział w przygotowaniu planów i wniosków inwestycyjnych oraz harmonogramów utrzymania ruchu,
  • analizowanie i optymalizowanie rozwiązań technicznych zastosowanych w procesach logistycznych,
  • współpraca z Urzędem TDT i prowadzenie powiązanych z nim spraw,
  • sprawozdawczość dla Głównego Urzędu Statystycznego.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (mechanika, elektryka, automatyka) – pożądane,
  • dobrą znajomość pakietu MS Office i umiejętność efektywnego korzystania z zasobów internetu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność planowania oraz rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność oraz łatwości nawiązywania znajomości i budowania relacji.
To oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bycie członkiem zespołu o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • możliwość wykorzystania wiedzy technicznej w praktyce,
  • kartę paliwową,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe.