kandydatów

Etat Specjalista ds. zarządzania majątkiem trwałym

Firma: CoBouw Polska Sp.zo.o. miejsce pracy: Łódź

Specjalista ds. zarządzania majątkiem trwałym

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad flotą samochodową i jej obsługa (utrzymanie sprawności posiadanych na stanie samochodów, terminowe wykonywanie przeglądów, przeprowadzanie obowiązkowych badań okresowych, zlecanie bieżących napraw, likwidacja szkód, karty paliwa).
  • Prowadzenie i odpowiedzialność za dokumentację flotową m.in.: OC/ AC, mandaty, umowy LEASING.
  • Obsługi transportu firmy; samochody własne/ samochody wynajęte.
  • Nadzór nad sprzętami i narzędziami; współpraca z podwykonawcami w zakresie kosztów napraw sprzętu, zbieranie ofert na wymianę części lub podzespołów oraz nadzór prac podwykonawców.
  • Nadzór nad posiadanymi nieruchomościami; zarządzanie i optymalizowanie kosztów eksploatacyjnych, koordynacja najmu, nadzór nad dostawami usług i mediów, gospodarką odpadami,
  • Koordynacja zespołów monterskich, nadzór nad ich zamieszkaniem.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek transportu, mechaniki, itp.)
  • Prawo jazdy. kat. B.
  • Znajomość programów MS Office.
  • Samodzielne podejmowanie decyzji.
  • Dyscyplina pracy.
  • Dobre planowanie i organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane posiadanie doświadczenia w obszarze zarządzania flotą, sprzętami, narzędziami.
Oferujemy:
  • Stabilną, interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych.
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenia, karty MultiSport.