kandydatów

Etat Monter sieci telekomunikacyjnych

Firma: HUAPOL miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7636578, z dnia 2022-10-13

HUAPOL jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Monter sieci telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • wykonywanie instalacji miedzianych oraz światłowodowych,
  • budowa przyłączy światłowodowych napowietrznych i doziemnych,
  • spawanie światłowodów,
  • montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów,
  • usuwanie uszkodzeń, przywracanie sprawności technicznej i funkcjonalnej elementów infrastruktury telekomunikacyjnej
  • bieżące raportowanie realizacji zleconych prac,
  • osoby bez doświadczenia przyuczymy do zawodu.

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B. – warunek konieczny, będziesz jeździć w terenie
  • podstawowa wiedza na temat urządzeń związanych z dostawą Internetu,
  • zdolności manualno – techniczne,
  • obsługa elektronarzędzi,
  • chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

  • dogodna dla kandydata forma zatrudnienia (umowa cywilnoprawna lub umowa o pracę, b2b),
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
  • praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • u nas możesz zdobyć pierwsze doświadczenie i wyuczyć się zawodu,
  • różnorodność wykonywanych zajęć,
  • mieszkasz w innym miejscu napisz do nas możliwe, że za jakiś czas będziemy mogli rozpocząć współpracę.