kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży krajowej

Firma: IMPALL Rozwandowicz Bocheński Sp.K. miejsce pracy: Łódź

W związku z rozwojem firmy i poszerzeniem oferty handlowej poszukujemy

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży krajowej
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków
  • nawiązywanie nowych kontaktów z potencjalnymi klientami
  • budowanie trwałych relacji z klientami i dostawcami polskimi i zagranicznymi
  • planowanie i organizacja spotkań z klientami w siedzibie firmy i w siedzibach klientów
  • doradztwo techniczne, przygotowanie ofert oraz nadzór nad wykonawstwem umów sprzedaży
  • współpraca z działem magazynowym, serwisowym i księgowym
  • prawidłowy obieg dokumentacji handlowej
  • dbałość o wizerunek firmy
Nasze wymagania
  • doświadczenie w pracy w firmie handlowej
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność zarządzania czasem i dobrej organizacji pracy
  • umiejętności interpersonalne, kultura osobista, samodzielność i inicjatywa
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów
  • mile widziana znajomość technologii produkcji odzieżowej
Co oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych
  • liczne kontakty z krajowymi i zachodnimi kooperantami
  • kierunkowe szkolenia kompetencyjne
  • dofinansowanie kart Multisport
Na CV prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. 133 Poz. 883)".

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-10-2022
Wyświetleń: 139