kandydatów

Etat Specjalista ds. PR i mediów społecznościowych

Firma: Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Specjalista ds. PR i mediów społecznościowych

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie, w związku z rozwojem, Dział Marketingu poszukuje kandydata na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wdrażanie strategii PR i marketingowej
  • Budowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych, prowadzenie profili, realizacja kampanii płatnych (Facebook, youtube, linkedin, Twitter)
  • Przygotowywanie i dystrybuowanie treści publikowanych w sieci (strony www, blogi, newslettery, maillingi)
  • Obsługa biura prasowego Uczelni
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami, lokowanie ekspertów w mediach ogólnopolskich i lokalnych
  • Promocja i organizacja uczelnianych wydarzeń (eventy, konferencje, webinaria)
  • Monitoring mediów, analizowanie i optymalizacja prowadzonych działań (z wykorzystaniem Google Analytics, Brand24)
OCZEKIWANIA:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadanie merytorycznej wiedzy z zakresu PR i media relations, w tym znajomość narzędzi do monitoringu mediów
  • Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (współtworzenie contentu, publikacja, rozwój treści w kanałach Facebook, Instagram, Twitter, youtube, Linkedin )
  • „Żyłka dziennikarska”, doświadczenie we współpracy z dziennikarzami
  • Umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną, w tym „lekkie pióro”
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześni
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy,
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa,
  • Możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach,
  • Wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów,
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali),
  • Dodatkowe dni wolne w roku.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.