kandydatów

Etat Specjalista Helpdesk / Administrator IT

Firma: IT CONNECT Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Specjalista Helpdesk / Administrator IT

Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: [1685] D

Zadania:
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sieci komputerowej w firmie
  • Zapewnienie wsparcia technicznego wszystkim użytkownikom sieci
  • Przyjmowanie i rozwiązywanie problemów wykorzystując system Helpdesk
  • Administrowanie siecią komputerową, oprogramowaniem spółki oraz serwerami
  • Instalacja oprogramowania, okresowy backup danych, kontrola antywirusowa
  • Ocena poprawności funkcjonowania systemów komputerowych, dbanie o bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowej
  • Zakup, modernizacja, przeglądy oraz konserwacja oprogramowania i sprzętu komputerowego
Wymagania:
  • Doświadczenie w roli Administratora IT
  • Znajomość systemu Windows 10/11, Office 365, Active Directory
  • Chęć poznawania nowych zagadnień związanych z IT
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • Komunikatywność, rzetelność podczas wykonywanych zadań
Oferujemy:
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie zajmującej się importem równoległym leków
  • Pracę w trzyosobowym zespole IT (zespół będzie się powiększał)
  • Możliwość pracy stacjonarnej w Łodzi lub hybrydowej (2 dni zdalnie, 3 dni stacjonarnie)
  • Wynagrodzenie na poziomie 6 500 - 8 000 zł brutto na podstawie umowy o pracę
  • Wsparcie merytoryczne (szkolenia wewnętrzne, mentoring)
  • Możliwość korzystania z bezpłatnej opieki medycznej, systemu kafeteryjnego My Benefit, ZFŚŚ, ubezpieczenia grupowego
  • Start pracy od zaraz

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."