kandydatów

Etat Expert / Expertka ds. sprzedaży e-commerce

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:
  • dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • bonusy finansowe
  • szkolenia produktowe
  • przejrzysty system wynagradzania
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Expert(-ka) ds. sprzedaży e-commerce

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: KSG/162/1122

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Twój zakres obowiązków

  • planowanie kompleksowych strategii działań sprzedażowych w sieci
  • prowadzenie działań sprzedażowych w internecie wewnętrznych i zewnętrznych
  • poszukiwanie nowych i rozwijanie obecnych internetowych narzędzi sprzedażowych
  • współpracę z jednostkami odpowiedzialnymi za produkty w zakresie dostosowywania ich do potrzeb digital
  • realizacja planów sprzedażowych produktów bankowych (przygotowywanie raportów i analiz z poziomu wykonania, jakości oraz wpływu na ogólną sprzedaż realizowanych działań)
  • odpowiedzialność za zgodność działań z przepisami prawa

Nasze wymagania

  • doświadczenie w budowaniu internetowych strategii sprzedażowych – min. 3 lata
  • dobra znajomość branży i rynku e-commerce
  • umiejętności negocjacyjne oraz koordynacyjne w pracy z kilkoma projektami równocześnie, kreatywność oraz poszukiwanie nowych rozwiązań z zakresu sprzedaży internetowej
  • umiejętności budowania konstruktywnej współpracy z osobami z różnych obszarów w organizacji oraz podmiotami zewnętrznymi
  • umiejętność pracy na dokumentach prawnych