kandydatów

Etat Specjalista ds. produkcji kończyn dolnych

Firma: Pofam Poznań sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. produkcji kończyn dolnych
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • praca z Pacjentem po amputacji: pomiar, przeprowadzenie wywiadu, kontakt ze środowiskiem medycznym
  • współudział w tworzeniu produktu końcowego (formowanie podciśnieniowe, montaż komponentów)
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe, np. inżynier biomedyczny, technik ortopeda, fizjoterapeuta
  • doświadczenie w pracy z pacjentem będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy zespołowej
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę