kandydatów

Etat Kierowca samochodu dostawczego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6834
OBOWIĄZKI:

- załadunek i rozładunek samochodów - dostarczenie posiłków do wyznaczonych obiektów - odbiór opakowań po posiłkach z wyznaczonych obiektach - dbanie o stan techniczny i czystość pojazdu - przestrzeganie terminów wykonania przeglądów technicznych - przestrzeganie przepisów ruchu drogowego - praca w systemie zmianowym - praca w dni wolne - umowa zlecenie na okres 3 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętność kierowania samochodem dostawczym sprawność fizyczna, odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi